Dzień Dziecka Bałtow – Solec Kujawski – Krasiejów

Bałtów, Solec Kujawski, Krasiejów

Dzień Dziecka to tak naprawdę święto każdego z nas! Nie tylko pierwszego dnia czerwca, ale przez cały długi weekend będziemy mieli okazję do wspólnego świętowania! Zapraszamy do naszych JuraParków w ten wyjątkowy czas.

Zlot Pojazdów Amerykańskich – Bałtów

Bałtów

Jesteś miłośnikiem zabytkowych cadillaków? A może zastanawiasz się nad zakupem amerykańskiego, kultowego auta? To wydarzenie dla Ciebie — tu możesz zobaczyć największe światowe perełki. Bądź z nami tego lata w Bałtowie.

ORW Festiwal Bałtów

Bałtów

Rozpocznij wakacje w muzycznym klimacie — ORW Festiwal 2024. To 2 dni muzycznych wrażeń z hip-hopowym i klubowym brzmieniem. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiego rapu oraz zagraniczni i polscy DJ.

Urodziny JuraParku – Bałtów

Bałtów

Świętuj z nami 20 lat marki JuraPark. Juraś i jego ekipa zaprasza na magiczny weekend pełen atrakcji, niespodzianek i wyjątkowych przygód.

Urodziny JuraParku – Solec Kujawski

Solec Kujawski

Świętuj z nami 20 lat marki JuraPark. Soluś i jego ekipa zaprasza na magiczny weekend pełen atrakcji, niespodzianek i wyjątkowych przygód.

Urodziny JuraParku – Krasiejów

Krasiejów

Świętuj z nami 20 lat marki JuraPark. Kraśka i jego ekipa zaprasza na magiczny weekend pełen atrakcji, niespodzianek i wyjątkowych przygód.