Nasza marka

Nauka

Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, by pomóc Wam zafascynować wiedzą i odkrywaniem najmłodszych. Nasze zasoby pozwalają nam realizować kreatywne zajęcia z zakresu historii, biologii i geologii. Dołożyliśmy wszelkich starań, by połączyć obecną podstawę programową z możliwością wartościowego i kreatywnego spędzenia czasu w naszym parku. 

Zabawa

Naszą misją jest inspiracja do niezapomnianej zabawy i szerokiego uśmiechu na twarzach naszych dzieci i nas samych. Przeżyjmy razem niezapomniane chwile odkrywając fascynujący świat dinozaurów i przyrody!

Odkrywanie

JuraPark to miejsce, w którym odkrywasz tajemnice i zagadki przeszłości. Na warsztatach edukacyjnych i praktycznych lekcjach muzealnych poznasz i zrozumiesz życie naszej planety i zmiany jakie następują. Podążając ścieżkami edukacyjnymi przeniesiesz się w świat nie tylko sprzed milionów lat.

Czas razem

Spędzanie czasu razem w gronie rodziny to więcej niż tylko chwile wspólnej zabawy. Pomagamy wzmacniać więzi na różnorodne
sposoby i w różnorodnych formach, w bliskim
związku z Naturą i lokalnym krajobrazem.

Wizja

Wierzymy, że radość wynika z połączeń. Ludzi z ludźmi, zainteresowań, odkryć, zmysłów. 

Strategia

Wzmacniamy więzi w bliskości z naturą, lokalnym krajobrazem, w oparciu o naukowe odkrycia.

Misja

Kreujemy pomysły na spędzanie czasu wolnego tworząc całoroczne miejsca pełne przygód.

Poznaj naszą Paczkę

Poznaj Jurasia, Solusia i Kraśkę – urocze maskotki JuraParku, które zabiorą Cię w podróż do tajemniczego świata dinozaurów! Dołącz do nich w odkrywaniu tajemnic przeszłości i twórz niezapomniane chwile pełne uśmiechu i zabawy!

Z tą ekipą przeżyjesz niezapomniane przygody!