Drodzy Goście,

odpowiadając na zapytania odnośnie funkcjonowania naszych obiektów informujemy, że pracujemy zgodnie z planem.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że jako firma jesteśmy zaangażowani w pomoc naszym wschodnim sąsiadom. W skład naszej kadry wchodzą również obywatele Ukrainy. Zarówno pracownicy jak i ich rodziny są już objęci naszą opieką. Podejmujemy współpracę z instytucjami rządowymi.

Z racji profilu działalności nasza uwaga skupiona jest przede wszystkim na dobrostanie najmłodszych, dlatego nasze obiekty tj. Bałtowski Kompleks Turystyczny, JuraPark – Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie oraz siostrzany obiekt – JuraPark Solec są otwarte dla ukraińskich rodzin. Mamy nadzieję, że bezpłatny dostęp do naszych obiektów zapewni chwilę wytchnienia od traumatycznych przeżyć ostatnich dni. Jeżeli wśród Waszych Przyjaciół znajdują się ukraińskie rodziny prosimy o przekazanie naszego zaproszenia.

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Jest to obecnie największy obiekt turystyczno-rekreacyjny w Polsce. W jego skład wchodzi JuraPark z naturalnej wielkości modelami dinozaurów, Prehistoryczne Oceanarium, Muzeum Jurajskie, Zwierzyniec Bałtowski, Polska w Miniaturze, Szwajcaria Bałtowska - stacja narciarska i wiele innych atrakcji.
JuraPark Krasiejów
Największy w Europie park z oryginalnej wielkości dinozaurami, ulokowany w Krasiejowie koło Opola. Na terenie obiektu znajduje się Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Inwestycja zdobyła tytuł najciekawszej atrakcji turystycznej Polski roku 2014 i wiele nagród przyznawanych przez organizacje i instytucje lokalne.
JuraPark Solec Kujawski
Obiekt rozciągający się na powierzchni ponad 12 ha, zlokalizowany pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Znajdują się tu takie atrakcje jak JuraPark, Muzeum Ziemi, Park Owadów, Park Rozrywki, Kino Emocji Cinema 5D i in. W parku znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów oraz Muzeum Ziemi ze skamieniałościami roślin i zwierząt.

JAK DOJECHAĆ

Bałtowski Kompleks Turystyczny

JuraPark Krasiejów

JuraPark Solec

Q&A Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz informacje na temat godzin otwarcia naszych obiektów.

Bałtowski Kompleks Turystyczny: https://juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/godziny-otwarcia/

JuraPark Solec: https://juraparksolec.pl/zaplanuj-wizyte/godziny-otwarcia/

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie: https://juraparkkrasiejow.pl/zaplanuj-wizyte/godziny-otwarcia/

Nie wymagamy wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Każdy z obiektów można zwiedzać samodzielnie. Przewodnik dostępny jest dla grup, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym tel. 41 310 10 13.

Mapy każdego parku dostępne są na miejscu oraz online.

 

Bałtowski Kompleks Turystyczny: 

https://juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/mapa-osrodka/

JuraPark Solec:

https://juraparksolec.pl/zaplanuj-wizyte/mapa-osrodka/

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie:

https://juraparkkrasiejow.pl/zaplanuj-wizyte/mapa-osrodka/

W każdym z parków większość atrakcji znajduje się na świeżym powietrzu. Niektóre z nich jak na przykład Kino 5D, Muzeum Jurajskie czy Park Nauki i Ewolucji Człowieka są obiektami zadaszonymi.

Zapraszamy wszystkich do końca kwietnia 2022. Termin może ulec zmianie.*

*Uprawnione do bezpłatnego wejścia na obiekt są osoby za okazaniem ukraińskiego paszportu lub za okazaniem oświadczenia z punktu recepcyjnego.

W przypadku grup Ukraińców – wstęp wolny na obiekt mają wszyscy Ukraińcy z pieczątką przekroczenia granicy luty/marzec 2022 oraz polski opiekun. 1 opiekun na 10 osób.