spotkanie po latach

Spotkanie po latach

opole dino paczka

To już 20 lat wspólnych przygód! 🦖

Drodzy przyjaciele, uwierzycie, że minęło już 20 lat odkąd pierwszy raz zabraliśmy Was w podróż do przeszłości? 🤭

Z okazji tej wyjątkowej liczby przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek na ten rok, które pomału będziemy Wam zdradzać.

Obserwujcie nas i profile naszych JuraParków, aby zobaczyć, jakie atrakcje na Was czekają z okazji 20lecia marki! 🥰

A na zdjęciu możecie zobaczyć efekty naszej małej sesji w Opolu.

Dziękujemy za gościnę i do zobaczenia w innych miejscach już wkrótce! 🤫💚