Wyjątkowy rok pełen przygód!

urodziny juraparku

Rok 2024 jest dla marki JuraPark czasem szczególnym. Mija właśnie 20 lat od rozpoczęcia niesamowitej jurajskiej przygody – powstania pierwszego obiektu z grupy JuraPark- Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

 Jako, że nasze parki to jedne z najchętniej odwiedzanych atrakcji w Polsce, jesteśmy dumni, że właśnie z nami chcecie spędzać czas na wspólnej, rodzinnej zabawie. Aby dostarczyć Wam kolejnych powodów do uśmiechu przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek!

Co na Was czeka w tym jubileuszowym roku?

  • Konkursy z nagrodami: będzie ich całe mnóstwo, więc zaglądaj często na naszą stronę i na nasze media społecznościowe, by łapać rabaty i nagrody!  Będziesz mógł wykazać się wiedzą o dinozaurach i o naszych atrakcjach.
  • Tournee po największych miastach Polski: Juraś, Soluś i Kraśka bohaterowie naszych trzech JuraParków uwielbiają podróże. W tym roku postanowili, że spotkają się z Wami w Waszym mieście. Sprawdź kalendarz podróży zabawnych dino i koniecznie przybij z nimi piątkę. W nagrodę możesz otrzymać bilety do wybranego JuraParku.
  • Tematyczne weekendy: każdy weekend w JuraParku to nowa przygoda!  Jednak w tym roku zaplanowaliśmy serię tematycznych weekendów pełnych animacji i zabaw, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.
  • Urodzinowa mega-impreza: serdecznie zapraszamy na urodzinowe imprezy pełne atrakcji.

Świętujemy:

  • JuraPark Bałtów – 6 -7 lipca
  • JuraPark Solec Kujawski – 13 lipca
  • JuraPark Krasiejów – 20 lipca

Każde urodziny to mnóstwo zabawy, śmiechu i moc prezentów!

W Bałtowie specjalnie na urodziny Jurasia pojawi się Krystian Herba – dwukrotny półfinalista Mam Talent i zaprezentuje rowerowe show na światowym poziomie. Kolejne emocje dostarczą pokazy akrobatyki powietrznej na kolorowych szarfach. Ponieważ wiemy, że i Juraś i Wy uwielbiacie tańczyć na taneczne występy zaprosi Szkoła Tańca Progres. Z pewnością nauczą Was też kilku kroków. Jeżeli nie widziałeś jeszcze DinoDance koniecznie nadrób zaległości, aby móc zatańczyć razem z Jurasiem!

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, malowania buziek w najbardziej odjechane wzory, kolorowych warkoczyków i brokatowych tatuaży.

Rok 2024 to również rok NOWOŚCI

  • Bałtowie inaugurujemy atrakcje takie jak – Jurassic ORB jedyną taką atrakcję w Polsce oraz multimedialne Prehistoryczne Oceanarium 2.0. Dla spragnionych ochłody w letnie dni tworzymy strefę wodną. Planowane otwarcie latem 2024. Więcej informacji wkrótce.
  • Solcu Kujawskim otwieramy Centrum Odkrywania Świata, wieżę widokową i JuraTubing.

 

JuraPark – to mądra zabawa!

Każdy z naszych parków dba o to, aby dostarczyć Wam jak najwięcej pozytywnych emocji i powodów do radości. Chcemy obudzić w Was i w Waszych dzieciach ciekawość świata. Dlatego sami angażujemy się wiele projektów, dzięki którym możemy wzbogacać naszą ofertę. W tym roku do JuraParków zaprosiliśmy Smoka Diplodoka. Ale o tym i o innych projektach opowiemy Wam niebawem.

Ciekawskich zapraszamy na naszego bloga

Z okazji naszego 20-lecia przygotowaliśmy serię naukowych ciekawostek dla fanów dinozaurów i nie tylko. Wszystkie informacje pochodzą od naszych dyżurnych paleontologów. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich dzieciach zajrzyj na naszego bloga i zaskocz ich swoją wiedzą o dinozaurach!

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i nowościami. Nie możemy się doczekać, aby świętować te wyjątkowe chwile razem z Wami!